O nás


Vítame Vás v aplikácii "MojaČakanka.sk". Je dielom pár mladných ľúdí, ktorým sa už nechcelo večne čakávať v dhých radoch na rôzne služby, prípadne snažiť sa tam dovolať a objednať si termín a zasnívali si aké by to bolo fajn mať tak možnosť objednať sa online. O to viac teraz v 21 storočí, kedy prístup k internetu na Slovenku má v podstate každý, ale firmy (zvášť malé a stredné poniky) nemajú možnosť prevádzkovať svoj vlastný online rezervačný systém.

MojaČakanka.sk túto dieru na trhu vypĺňa a ide v ústrety ako koncovým zákaznikom (ktorí sa z pohodlia domova môžu objednať na voľný termín) tak aj prevádzkam jednotlivých služieb, ktorým odpadne nutnosť stáleho dvíhania telefonátov a dookola opakovania dátumov týchto termínov.

Prečo názov MojaČakanka? Slovo "čakať" sa v každej vete, ktorou sa snažíme popísať očakávania od našej aplikácie skloňuje velmi často. Zároveň na Slovensku existuje kvet rovnakého názvu. Tým sú sympaticky zhrnuté do jedného slova názov našej málo známej aplikácie, jej hlavné určenie a názov veľmi známeho kvetu na Slovensku. Je tu i malá možnosť, že ľudia vždy, keď daný kvet uvidia, automaticky si ho podvedome budú spájať s našou aplikáciou :) Ale na potvoru doména s názvom čakanky už je obsadená, tak sme museli vymyslieť niečo originálne :D

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese info@mojacakanka.sk alebo na telefónnom čísle 0918 402 391.Zároveň čestne prehlasujeme, že údaje zákaznikov sú používané výlučne pre potreby rezervácie v danej prevádzke a tretím stranám nie sú poskytované.


MojaČakanka.sk